środa, 30 marca 2011

ABM SOLID SA (ABM)

ABM Solid SA jest grupą spółek budowlanych, które działają we wszystkich podstawowych segmentach  branży budowlanej . Firma świadczy kompleksowe usługi "pod klucz", począwszy od projektowania obiektu, a skończywszy na jego wykonaniu i uruchomieniu. Głównym źródłem przychodów firmy są kontrakty z zakresu budownictwa niemieszkaniowego, a w tym przede wszystkim budownictwa przemysłowego, jak na przykład hale produkcyjne i obiekty magazynowe.

W raporcie bieżącym 19/2011 spółka poinformowała:

 "Zarząd ABM SOLID S.A. informuje, że w dniu 28 marca 2011 roku Spółka podpisała dwie umowy z FosterWheeler Energia Polska Sp. z o.o.Przedmiotem podpisanych umów jest wykonanie prac budowlanych (roboty ziemne oraz roboty żelbetowe budynku składowiska biomasy) dla Elektrownia Połaniec Spółka Akcyjna.Łączna wartość obu umów wynosi 8 999 000 zł netto.Termin zakończenia prac - 30.09.2011r."

I ZACZĘŁO SIĘ....

Na dzisiejszej sesji został wygenerowany słaby sygnał kupna. Niemniej obserwujemy, że wykres jest już w chumurze i powinno mieć miejsce starcie byków z niedźwiedziami. Te ostatnie, ustawiły zaporę na 14,80 i jej przejście da silny sygnał kupna - nastąpi wyjście ponad chmurę.  Biorąc pod uwagę fakt, że kurs spółki przekroczyłkrótkoterminową linie trendu spadkowego jest o co walczyć. Na chwilę obecną, można smiało założyć zważywszy na wysiłki byków, że opór będzie testowany co od dzisiejszej ceny zamknięcia 13.69 daje ponad 8% potencjalnego zysku.

Perspektywy po przebiciu 14,80 są bardzo dobre: celem byków napewno by był poziom 21 zł z większymi barierami podazowymi zlokalizowanymi odpowiednio na 18 i 20 zł. Pamietajmy, że nic nie rośnie pionem i warto mieć na uwadze, że najbliższe wsparcia zlokalizowane są na 13,30 i 13,0. Narazie skoncentrujmy się na ataku oporu zlokalizowanego na poziomie 14,80.

5 komentarzy:

 1. witam Szak, i pozdrawiam - render

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj render :) Jeśli zabawisz na dłużej zachęcam do założenia loginu google - lepszy niż Anonimowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. A jak w technice ichimoku przedstawia sie sprawa na Gino Rossi(GRI).?

  OdpowiedzUsuń
 4. Aktualnie jest chmura bessy, cena porusza się w chmurze co wskazuje w dalszym ciagu niepewnosci wsrod inwestorow. 25 marca zostal wygenerowany sygnal zakupu nastapilo wybicie z chmury i powstal silny sygnal kuopna niemniej pozostale wskazniki ichimoku nie pozwolily rosnac spolce i na chwile obecna mamy ponowny test dolengo wsparcia chmury zlokalizowanego na 4.05 Trwale wyjscie nad 4.15 i 4.25 da byc moze nowa fale wzrostowa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki. Nie znam kopmletnie tych technik, ale generalnie inne metody wskazują podobnie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń