wtorek, 19 kwietnia 2011

CITY INTERACTIVE

W ubiegłym tygodniu spółka poinformowała, że gry Sniper 2 rynek gier komputerowych neistety w tym roku nie zobaczy.

Z powodu kilkumiesięcznych opóźnień dostaw technologii, leżących po stronie jej producenta, prawdopodobnie nie bylibyśmy w stanie w obiecanym terminie stworzyć produktu o odpowiedniej jakości artystycznej i technologicznej – tłumaczy prezes.

Prezes, nie zdradza, kiedy „Sniper 2” trafi do sprzedaży. Miało to nastąpić w III kwartale. 

Niemniej w poniedziałek, 18 kwietnia,, CIA poinformowało, że otrzymało od Sony Computer Entertainment długo oczekiwaną certyfikację dla gry „Sniper” na platformę PS III na terytorium Europy i Azji. Jest niezbędna, by gra w wersji na ten nośnik mogła trafić do sprzedaży.

ICHIMOKU Z SYGNAŁAMI
Jak widzimy podczas dzisiejszej sesji został wygenerowany SŁABY sygnał sprzedaży - jest on wynikiem przecięcia lini kinjun z tenkan. Przecięcie nastapiło do dołu nad chmurą stąd sila sygnału jest słaba. Ale czy rzeczywiście warto reagować na ten sygnał ?popatrzmy na pełną kartę poniżej...

CO MÓWI ICHIMOKU?
Ichimoku, mówi, że jest źle (chwilowo), ale za chwilę może być super :) Wszystkie ważne sygnały, które mogą być wygenerowane zostały opisane na grafice, najważniejszy - o największej sprawdzalności nie został opisany na grafice, ale także może zostać wygenerowany do kompletu możliwych sygnałów - a będzie to miało miejsce, gdy cena przetnie do góry linię kinjun (poziom 31.6). Oczywiście wszytskie sygnały musza być potwierdzone przez linię Chikou span (brązowa linia). No ale to zostało opisane na grafice. jak widać wygląda to wszsytko bardzo pozytywnie, a wskaźnik relatywnej siły daje sporyyyyy potencjał wzrostu. Czekamy i obserwujemy!

WAŻNE! PREZES TWITTERUJE! 

Dzisiaj CIA poinformowała, że prezes Marek Tymiński założył twittera.

I odrazu zastanawiający jest jego ostatni wpis:

"CIA to pierwsza firma w branży gier z Polski, która stała się prawdziwie globalnym graczem. Próba kradzieży tego faktu to cios poniżej pasa!"

 ARTYKUŁY 

2 komentarze:

 1. Cześć, nie mogę na stronie znaleźć @ do Ciebie, zatem wykorzystam komentarz, który możesz skasować.

  Mam propozycję - zamiast spamować chat'a, zapraszam do wymiany linkami. Nieco bardziej cywilizowany sposób przekierowywania gości na bloga.

  Pozostawiam pod rozwagę.

  PS. powodzenia graczom na CIA dziś życzę ;-)

  pozdrawiam
  "na plus"

  OdpowiedzUsuń
 2. Spamowanie to spamowanie - wklejenie raz na tydzien linka to chyba informacja,która zupełnie nie zabroniona jest na tym blogu.

  OdpowiedzUsuń