piątek, 8 kwietnia 2011

MONNARI

Od poniedziałku pisze na czacie, że zawiesiłem oko na spółeczke i czekam na sygnały kupna, które są blisko. Przyszły szybciej niż się spodziewałem. 

Ogólnie spółka była niedawno na skraju upadłości, niemniej w ubiegłym roku w IV kwartale sąd zatwierdził układ z wierzycielami, dodatkowo pozyskali  inwestora. W dalszym ciągu restrukturyzacja spółki trwa...

Popatrzmy na wykres ICHIMOKUDzisiaj w trakcie sesji doszło do przecięcia lini tenkan sen z kijun sen pod chmurą i został wygenerowany SŁABY sygnał kupna. Niemniej byki ochoczo przystapiły do walki i na rogi nabiły i... przebiły chmurę hossy co dało SILNY sygnał kupna, który został dodatkowo potwierdzony sygnałem od lini Chikou span. Przebiła ona w górę cenę dając SILNY sygnał kupna - na chwilę obecną chikou span znajduje się w chmurze a to oznacza kolejny tym razem NEUTRALNY sygnał do zajęcia długiej pozycji.

Sytuacji sprzyjają spore obroty, które towarzyszyły dzisiejszej sesji  + wskaźniki, które dają sporo miejsca na dalsze wzrosty. Bariery podażowe zostały naznaczone niebeiską linią i wynoszą 4.15, 4.30 , 4.5 i 4.6 (lokalny szczyt). Wsparcie obecnie daje chmura hossy w postaci poziomów 3.97 i 3.80 i wsparcie z lini tenkan i kinjun zlokalizowane odpowiednio na chwilę obecną na poziomie 3.75 i 3.8.

Cała sytuacje na spółce opisuje tak naprawdę chmura hossy, która zaczyna się dopiero formować. Wniosek prosty na chwilę obecną mamy trend wzrostowy.

Warto pamiętać, że spółka należy do grona gorących spółek, których akcje parzą w łapki. I nie należy się przywiązywać zbytnio do akcji.

1 komentarz:

  1. Warszawa, 06.04.2011 (ISB) - Spółka odzieżowa Monnari Trade pozyskała 10 mln zł z emisji 12,5 mln akcji serii G w ramach subskrypcji prywatnej, poinformowała spółka w komunikacie

    OdpowiedzUsuń