czwartek, 28 kwietnia 2011

ZREMB


Mamy wybicie ponad sześciomiesięczną linię trendu spadkowego.
Tego własnie brakowało w ichimoku. Do wczesniejszych słabych sygnałów kupna (wszystkie pod chmurą): przecięcie tenkan z kinjun, przebicie kinjun przez cenę, oraz wyjście górą nad cenę chikou span dołączył silny sygnał wyjścia z chmury. Mamy komplet sygnałów K.

Przebicie 66 groszy daje kolejne silne sygnały K - zasięg ruchu należy ocenić na chwilę obecną do poziomów 77 groszy, gdzie przebiega tygodniowa kinjun. Warto pamiętać, że w grze jest tegoroczny max na poziomie 73 gr co stanowi na chwilę obecną najbliższy opór.

UPDATE PO SESJI 28.04.2010 
 

Kurs na dzisiejszej sesji dynamicznie zwyżkował, i zatrzymał się na poziomie 71 groszy (poziom Fibo 38,2%). 
Jak widać pokonanie tego poziomu może skutkować ruchem w kierunku 77 groszy (poziom 50% fibo), na którym znajduje się również na wykresie tygodniowym średnia kinjun. 

Na chwilę obecną należy założyć test poziomu 65-67 gr.

 

Ciężko powiedzieć, czego nalezy oczekiwać od waloru w przyszłości. Patrząc na wolumen - niespotykany przez ostatnie półtora roku na spółce, można mieć nadzieje, że byki powalczą o wyższe cele. Niemniej muszą wybronić wsparcie w ok 65-66 gr i wyjść nad poziom 71 gr, gdzie po pokonaniu tego poziomu droga na 77 groszy zostanie otwarta.

Jeśli bykom uda się wyjść trwale nad poziom 65-67 groszy - należy rozpatrywać aktualną szarżę byków jako zakończenie półrocznego trendu spadkowego.

Na koniec przypominam, że obowiązującym trendem na ichimoku dla spółki ZREMB jest trend spadkowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz