czwartek, 5 maja 2011

MIRACULUM

Zagrajmy pod układ...z zasięgiem wzrostów +20%

 Uzupełnienie analizy VIDEO:

Miesiąc maj to najlepszy miesiąc w roku  dla spółki Miraculum patrząc historycznie na ruchy kursów.
Od roku 2007 średnia wzrostów w tym miesiącu to +19.1%.
Dodatkowo kurs siłuje się z przebiciem średniej 100-u sesyjnej zlokalizowanej na poziomie 99 groszy.

23 maj 2011 
Zgromadzenie wierzycieli, którzy będą głosowali za układem, aby układ wszedł w zycie.

Mając na uwadze to co mówi Pani Prezes to można być spokojnym o przyszłość spółki. Polecam obejrzeć cały wywiad z Prezes Moniką Nowakowską TUTAJ.

Dodatkowo w ostatnich miesiącach spółka złapała dwie spore umowy - obie ze spółkami giełdowymi - i układ wydaje się być formalnością.

12 kwiecień 2011
Zarząd spółki Miraculum S.A.  podpisał  umowę o współpracy ze spółką Delko S.A.zrzeszającą hurtownie specjalizujące się w dystrybucji produktów branży chemiczno-kosmetycznej na terenie całej Polski.
W ramach podpisanej Umowy Delko S.A. będzie odsprzedawała produkty Miraculum S.A.  do odbiorców hurtowych zrzeszonych w Delko S.A., a za ich pośrednictwem do sklepów detalicznych na terenie całego kraju.

14 marca 2011

Hygienika podpisała umowę dystrybucyjną ze spółką Miraculum


Producent wyrobów higienicznych, firma Hygienika podpisała w dniu 9 marca umowę dystrybucyjną ze spółką Miraculum w zakresie sprzedaży produktów spółki Hygienika oraz dystrybucji kosmetyków spółki Miraculum.


W ramach podpisanej umowy spółka Hygienika będzie dystrybuować produkty spółki Miraculum przede wszystkim w sieciach handlu nowoczesnego a spółka Miraculum będzie sprzedawała produkty Hygieniki w swojej aktualnej sieci sprzedaży, która przede wszystkim związana jest w handlem tradycyjnym.


Dla spółki Hygienika najważniejszą korzyścią jest przede wszystkim dodatkowy potencjał sprzedażowy marek własnych, takich jak Bambino, Bambi, Baby Shine oraz Linell w sieci handlu tradycyjnego, jak również poszerzenie portfolio produktów o produkty, których do tej pory spółka nie miała w swojej ofercie a są one oferowane przez spółkę Miraculum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz