piątek, 27 maja 2011

MW TRADE

CZY BĘDZIE FORMACJA V?

Formację V trudno rozpoznać przed kompletnym uformowaniem ze względu na jej gwałtowną naturę.
Polega na szybkim spadku ceny do osiągnięcia wartości krytycznej, a następnie zwyżce do początkowego poziomu.

Na chwilę obecną kurs zatrzymał się idealnie na górnym ograniczeniu chmury i możliwe, że zawalczy o podejście do kolejnego zniesienia fibo na poziomie 18.37 ( w okolicach 18.22 jest też średnia 45 okresowa) - jesli nastąpi to kolejnym pociągnieciem, które pozostawi za sobą sporych rozmiarów białą świecę to warto by było podeprzeć to obrotami, które na chwilę obecną przy tak dynamicznych wzrostach nie powalają, co może z kolei się przekładać na wniosek, że to wszystko na co stać ten walor na chwilę obecną.
Niemniej przebicie chmury da na tyle silny impuls, że dynamiczne wzrosty mogą być kontunuowane.

Warto obserwować.


1 komentarz:

  1. Ja bym chciał tylko zauważyć, że w piątek się świeca na MWT zatrzymała idealnie na linii długookresowego trendu wzrostowego (do którego powróciłą dynamicznie po silnym wyłamaniu) więc poniedziałek to na prawdę być albo nie być dla spółki :) Linia jest dość stroma więc kolejne zwyżki powinny być wciąż dynamiczne.
    Z drugiej strony przez "stromość" tej linii można chyba sobie ją darować, bo na dłuższą metę nie da się utrzymać takiego tempa wzrostu (mwt zrobił 2000% od początku wzrostu o ile pamiętam, więc jest to wyzwanie).

    OdpowiedzUsuń