wtorek, 7 czerwca 2011

AGORA

UCIECZKA Z POZIOMÓW WYPRZEDANIA

Wskaźnik RSI (Relative Streigth indicator) wyszedł z poziomów wyprzedania i na dzisiejszej sesji (7 czerwiec) dał sygnał K. 

Wskaźnik MACD dał w dniu wczorajszym (6 czerwiec) sygnał K.


Na chwilę obecną z ichimoku nie odczytamy żadnych sygnałów K (wszystkie wskaźniki ichi wskazują na silny trend spadkowy), niemniej dzisiejszy wzrost i obroty na tym poziomie widziane ostatni raz miesiąc temu każą się spółce przyjrzeć bliżej.

Zdechły kot, kształtowanie formacji V, W lub ORGR - wszystko jest możliwe.

Aktywizacja działań byków do wiekszych wzrostów może nastąpić po przejsciu poziomu 22,00 i 22,50. Przejście kolejnego oporu zlokalizowanego na poziomie 23,11 powinno zaowocować testem 45-sesyjnej (poziom 23,84) i w przypadku jej przejścia cena powinna w celu kontynuowania wzrostów przejśc 100sesyjną na poziomie 24,93.

Jesli popatrzymy tylko przez pryzmat ichimoku to przejście poziomu 22,80 da słaby sygnał kupna. Jednak odległość od chmury możliwego  sygnału K (przecięcie ceny z kinjun)  nakazuje założyć, że chmura zatrzyma kurs na swoim dolnym ograniczeniu.

Gdy kurs wybije poziom 25 zł napewno do spółki wrócimy bo warto ją obserwować.

Wsparcia na chwilę obecną to poziomy 21 i 20 zł.

2 komentarze:

 1. zapomnieliśmy dodać (de facto dziś wczoraj to zauważyłem), że w poniedziałek utworzyła się formacja objęcia hossy na bardzo niskim poziomie cenowym a później potwierdzona dużą białą świecą - podsumowując, będzie dobrze ;)
  Wczorajsza obrona się udała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sprzedaż dziennikow

  http://media2.pl/badania/79459-sprzedaz-dziennikow:-najwiecej-traci-fakt.html

  W kwietniu 2011 roku liderem sprzedaży pozostaje dziennik Fakt, który jednak w porównaniu z marcem notuje spadek sprzedaży o 3 tys. egz. Druga w rankingu sprzedaży pozostaje Gazeta Wyborcza ze wzrostem 10,9 tys. egz.

  OdpowiedzUsuń