czwartek, 23 czerwca 2011

ELSTAROIL

RYSUJEMY oRGR?Na wtorkowej sesji został wygenerowany słaby sygnał K - w wyniku przecięcia się średnich ichimoku. Sygnał został uwierzytelniony pozytywnie przez opóźnioną o 26 okresów czasowych linię sygnałową chikou span, dzięki czemu mamy najczytelniejszy sygnał prawdziwości sygnału.

Warto mieć na uwadze fakt, że cena będzie miała nielada wyzwanie do rozegrania na poziomie 4,90, gdzie dolne ograniczenie chmury jest prowadzone idealnie płasko - a to zawsze potęguje znaczenie tego oporu. Co więcej w tych okolicach występuje zniesienie 61,8 % Fibo.

Warto dodać, że obserwowany aktualny ruch wzrostowy, został poprzedzony świecą młota wyrysowaną 9 czerwca po spadkach zapoczątkowanych przez silny sygnał sprzedaży z ichimoku z dnia 16 maja.

POZIOMY FIBO


 Aktualne zadanie dla kursu to utrzymać poziom 4,70 - w przypadku udanej obrony wsparcia 50% fibo powinno to zaowocować 10% ruchem kursu w górę do kolejnego ograniczenia zlokalizowanego na poziomie 5,40.


CO MÓWIĄ ŚREDNIE?

Najsłabsza 15 okresowa średnia zaczęła już zakręcać ku górze - co powinno procentować w przyszłości. Na chwilę obecną główny poziom cenowy do przejścia to 4,87, gdzie wyznaczony jest przebieg średniej 100sesyjnej.


WSKAŹNIKI


Histogram MACD daje ostrzeżenie, że na chwilę obecną przydałby się wiekszy odpoczynek przed rozpoczeciem ataku na kluczowe opory. 

RSI daje sporo miejsca do wzrostów.

SCENARIUSZ DO REALIZACJI


W momencie udanego ataku na poziom 4,9 (średnia 100sesyjna, dolne ograniczenie chmury i 61,8% zniesienia fibo) powinniśmy obserwować  dynamiczny ruch w kierunku lutowych szczytów zlokalizowanych na poziomie 5,40. 
Scenariusz uleaga deaktualizacji po przebicu poziomu 4,5 w dół.

1 komentarz:

 1. Przylaczam sie. i pare 'obrazkow' ode mnie
  http://www.dropmocks.com/mWtqc
  http://www.dropmocks.com/mWt4V
  http://www.dropmocks.com/mWt4X
  a poza tym wyglada jakby 3 fala sie zaczynala

  OdpowiedzUsuń