piątek, 12 sierpnia 2011

TWOJA SPÓŁKA W ICHIMOKU

Znalazleś ciekawą spółkę ? 

Podziel się w komentarzu.

W poniedziałek pojawią się najciekawsze 3 spółki z Waszych propozycji z kompletną analizą ichimoku.


Zapraszam do wpisywania propozycji.

13 komentarzy:

 1. Proponuje Midas - pojawił się sygnał zakupu i CDred - w piątek ujawnił się Alianz z pakietem około 7 % akcji

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja prywatę odwalę i poproszę Point Group albo coś jeszcze bardziej medialnego czyli Agorę (tyle szumu wokół wyników narobili, że ciekawość zżera)

  OdpowiedzUsuń
 3. 08Octava....Najsilniejsza spólka warszawskiego parkietu.Rafako także czolówka pod względem siły opartej na RSI dla 130 okresów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Poproszę o analizę spółki z WIG20 -GETINU.Spółka niestety ale nie popisała się na sesji piątkowej kiedy wszystkie banki odbiły znacząco w górę ta odbiła się ale od oporu na poziomie 9 z groszami i powróciła na 8,50 zł.Transakcje pakietowe szły po 8,90 zł ale i to nie pomogło .Rekomendacje ,które dotyczą tej spółki (w większości )to poziom powyżej 11 zł,a siły rosnąć nie ma.Powrót inwestorów spowodował jednak długi dolny cień na wykresie tyg.ale RSI ciągle pikuje w dół (wyk.tyg.).Wyniki za II kw.mają okazać się b.dobre !Jest szansa na ponowny atak na opór we wtorek zakładając ,że USA jutrzejszej sesji nie spartaczą?Z góry dziękuję za analizę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, moje propozycje to Wasko, Mci, Chemos lub Pronox. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. z calym szacunkiem ale chemos i pronox to smieci dla dzieci. Nie wlozysz tam duzego kapitału -to po pierwsze.
  Po drugie - główni udziałowcy tych spółek dbają tylko o wlasny czubek nosa a firmy te nie prowadzą dzialalnosci operacyjnej.
  Ponadto na Pronoxie pchają ludziom od poziomu 1zł akcje objete za 10gr, czyli żenią frajerów z akcjami obecnie ze 100% zyskiem dla siebie.

  Za to Mci to ciekawa spółka. Jeszcze ciekawsza to Hawe i Miraculum. Wycena bardzo atrakcyjna.

  Pozdrawiam
  Marcin K

  OdpowiedzUsuń
 7. czy z NC się załapać może propozycja? jeśli tak to ORZLOPONY znowu dostał dofinansowanie i apetycznie wygląda, obroty tam mizerota ale co zrobić... z wig20 proponuje Kernel a z maluchów Lubawa i Pepeesik + to co było Midas, Cdred pozdro

  OdpowiedzUsuń
 8. Proponuję CDred, JSW z względu na mocno wyprzedany walor oraz wejście w wrześniu do WIG20 co daję możliwość zainteresowania się funduszy oraz tego że papiery te jeszcze nikomu nie dały dobrze zarobić. Kolejną spółka to Krezus NFI i Synthos.
  Pozdrawiam Michał

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za propozycje - spółki które się ukażą z Waszych propozycji to HAWE, AGORA, KREZUS.

  OdpowiedzUsuń
 10. Słowem komentarza, CDRED - w moim odczucie jest społką pod którą nie ma pod co grać (premiera na konsole przelozona, wyniki w cenie, rozprawa sadowa o odszkodowanie bedzie sie ciagnela i ciagnela)

  SYNTHOS wrócę jesli pokona 5,50

  Do maluchów z propozycji lokomaresa wrócimy napewno i na chwilę obecną już widać na nich potencjał wzrostowy. Lubawa ma potencjal wzrostów do 1.15 z kolei PEPeesowi brakuje kropki nad i jak pokona 77 groszy to zasieg wzrostow ma do 1,1.


  08Octava i rafako i mci super spółki wrócę w tym tygodniu na blogu do nich.

  Getin byl na blogu i nic sie na nim nie zmienilo w zakresie wsparc i oporow i sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 11. Proponuje Plast-box, cena surowca - tworzywa -zalezne od cen ropy, odbil sie od 10,2 (61,8 fibo od 07.2008), nadal w trendzie spadkowym, wyplacil dywidende, zaklad na Ukrainie.

  OdpowiedzUsuń
 12. W lipcu była analizowana Calatrava, niestety do końca września mocno się rozjechała z analizą. Czy możliwa jest aktualizacja?

  OdpowiedzUsuń