niedziela, 20 listopada 2011

HAWE

ODWRÓCONA GŁOWA Z RAMIONAMI

Propozycja pod rajd św. Mikołaja
  7 z 7
Formacja zapowiada zwyczajowo wzrost cen i nastepuje przed odwróceniem trendu spadkowego.

Dodatkowo wyłamana została siedmiomiesięczna linia trendu spadkowego.
Wybicie z oRGR i przełamanie lini trendu spadkowego zostało potwierdzone obrotami.

Minimalny zasięg wybicia z oRGR to poziom 4,50.

STRATEGIA KUPNA PRZY FORMACJI ORGRKupuj na korekcie po wybiciu w górę na jednym z wymienionych niżej poziomów, w zależności od tego, który zostanie osiągnięty wcześniej:
1) 40% korekta ruchu od dna prawego ramienia  do szczytu po wybiciu (różowy kolor )
2) linia wyznaczona przez dno głowy i prawego ramienia  (czerwona linia)
3) linia szyi (zielona linia)

ZASIĘG WYBICIA z oRGR  4,5

Przyjrzyjmy się bliżej wsparciom i oporom z wykrozystaniem poziomów fibo:

Wykres tygodniowy


Zwracam szczególną uwagę na poziom 61,8% gdzie kurs wyrysował najpierw formację młota, a  w następnym tygodniu została potwierdzona, dzięki czemu mamy rozpoczęty trend wzrostowy.

Wykres dzienny


Aktualnie kurs mierzy się z ograniczeniem 23,6% fibo  - jestem mimo wszystko
za rozwiązniem by kurs najpierw przetestował poziom 38,2 fibo.
Wg mnie bardzo dobrze by było, gdyby to była korekta w locie - dzięki takiemu rozwiązaniu po pierwsze została by domknięta luka hossy (3,01) a linia szyii orgr teoretycznie pozostała by nienaruszona dzięki pozostawieniu długiego cienia pod jej dolną częścią. 
No ale to już idziemy w życzenia. 

Podsumowując: należy śledzić jak kurs będzie zachowywał się na pozimach wyrysowanych na wykresie dziennym.

OSCYLATOR ICHIMOKU


Wszystkie wskaźniki wskazują silny trend wzrostowym. 
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że układ średnich i chmura hossy  przypomina mi początki silnych trendów (vide Cormay, Synthos).


MEGA FUNDAMENTY

18.11. Warszawa (PAP) - Spółka telekomunikacyjna Hawe liczy, że może jeszcze w listopadzie lub do połowy grudnia zapadnie decyzja w sprawie współpracy i kupna części infrastruktury od Hawe przez grupę Zygmunta Solorza-Żaka. Hawe jest też zainteresowana rozszerzeniem współpracy z PTC i spodziewa się znacznego postępu w tej kwestii - powiedział w wywiadzie dla PAP prezes Hawe Jerzy Karney.

9 listopada została sfinalizowana transakcja zakupu Polkomtelu przez Zygmunta Solorza-Żaka i teraz grupa Hawe liczy na podjęcie wiążących decyzji związanych z rozwojem sieci szybkiego internetu LTE w grupie Solorza i na zaangażowanie w ten proces grupy Hawe (sprzedaż infrastruktury, projektowanie i budowa sieci oraz zarządzanie i serwis).


Karney zapewnia, że Hawe jest gotowe do podjęcia współpracy z grupą Solorza na wszystkich poziomach, a dokumentacja jest już gotowa. 

Czytaj wywiad z gpwinfostrefa:18.11. Warszawa (PAP) - Przychody grupy Hawe mogą w 2012 roku sięgnąć - bez akwizycji - setek milionów złotych, a wyniki w 2011 roku będą porównywalne do 2010 roku, gdy przychody wyniosły 101 mln zł, a zysk netto 37 mln zł - powiedział w wywiadzie dla PAP prezes Hawe Jerzy Karney.
Spółka liczy m.in. na finalizację przynajmniej kilku z negocjowanych obecnie kilkunastu kontraktów o wartości kilkunastu milionów złotych każdy, w tym na kontrakt z Zygmuntem Solorzem-Żakiem po sfinalizowaniu przez niego kupna Polkomtelu, a także na samorządowe projekty budowy sieci szkieletowych finansowane ze środków unijnych.

4 komentarze:

 1. w propozycjach zabrakło CityInter

  OdpowiedzUsuń
 2. Bylo:

  "szulerek pisze...

  proponuję cdr i cia - gry dobrze się sprzedają jako prezent pod choinkę, dodatkowo nowe premiery w obu spółkach na platformy w I/II Q 12
  12 listopada 2011 15:31 "

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie moge postowac - blog sie wysypal wklejam s&p

  http://www.dropmocks.com/mjID4

  OdpowiedzUsuń
 4. witam, odnosze wrazenie ze spolka realizuje bardziej widoczna formacje na wykresie tyg RGR (gdzie lewe R przypada na pazdziernik 2009, G listopad 2010, a prawe R listopad 2011); wynikaloby ze obecie wyrysowane zostalo prawe ramie i kurs podazy do pozimow 2,3 zl; duze obroty sugerowac rowniez moga dystrbucje akcji w rynek;

  OdpowiedzUsuń